ADYÜ Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Tanıtım Semineri Düzenlendi

Üniversitemiz Teknoloji Transfer Ofisi ve fakültemiz Kariyer Planlama Ofisi işbirliği ile fakültemiz öğrencilerine yönelik ADYÜ Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı tanıtım semineri gerçekleştirildi.

Fakültemiz öğrencileri ile öğretim elamanlarının katılım sağladığı seminerde üniversite-sanayi işbirliğini güçlendirmek, üniversitede ortaya çıkan buluşların sanayiye uygulanması ve ticarileştirilmesini sağlamak ve öğrencilerin bilimsel çalışmalara teşvik edilmesi amacıyla 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü Adıyaman Üniversitesi Merkezi Derslikler Fuaye alanında düzenlenecek olan ADYÜ Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı’na başvuru ve değerlendirme süreci hakkında bilgilendirme yapıldı.

ADYÜ Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı ile somut Ar-Ge düşünce ya da proje önerilerine sahip olan, bunları gerçekleştirmek için kendi yetenekleri dışında başka uzmanlık alanlarında katkıya gereksinim duyan, proje öneri veya sonuçlarına ilişkin talep varlığını araştıran ya da arz edilen proje işbirliği önerilerine teknolojik veya finansal katkıda bulunmak isteyen temsilcilerin bir araya gelerek aktif katılımları ile projelerini birbirlerine tanıtmaları yoluyla işbirliği olanaklarına ortam oluşturması amaçlanmaktadır. 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.